Spannen met HAINBUCH op een freesmachine? Hier hebben we ook opties voor.
Ik dit voorbeeld die je hoe de TOP65 Spankoppen in de stationaire klem MANOK Plus 65 SE op een freesmachine gebruikt worden.
In deze MANOK plus passen ook de Backenmodul (klauwplaatadaptie) en MANDO-Adapt (dooradaptie) en je kunt op (demontabele) aanslag werken.
Meer MANOK Plus op onze website: https://www.bisspecials.com/hainbuch/producten/stationaire-kleminrichtingen/manok-plus/
Wilt u inwendig met een spandoorn spannen (remschijven, tandwielen en eigenlijk alles waar een gat in zit), dan hebben we de MS, en HS-Dock: https://www.bisspecials.com/hainbuch/producten/stationaire-kleminrichtingen/doorn-bedieneenheden/
Reactie van de gebruiker/klant Robin: ‘ Kneiter stabiel!’ en bestelde direct drie extra spantangen 🙂 , kort filmpje hier:
Makkelijke zoeksleutels



